Przedszkolaki☀️ z wizytą w Komendzie Miejskiej Policji🚔 w Ostrołęce👮🚦🚓👮.

Dzieci z naszego przedszkola wybrały się do Komendy Policji. Podczas takich odwiedzin policjantka pokazała najmłodszym oznakowane pojazdy policyjne – radiowozy oraz  opowiedziała o służbie psa policyjnego. W trakcie zwiedzania policjanci opowiadali czym zajmują się na co dzień funkcjonariusze poszczególnych wydziałów i jak wygląda ich codzienna służba. Dla najmłodszych jedną z największych atrakcji było oglądanie munduru oraz sprzętu wykorzystywanego podczas pełnienia obowiązków służbowych przez policjanta.

„Mali goście” wysłuchali też policyjnych porad dotyczących bezpieczeństwa oraz sposobów unikania zagrożeń drogowych. Na zakończenie dzieci otrzymały odblaskowe upominki. Dziękujemy za zaproszenie babci Ignasia, która zorganizowała nam te ciekawe spotkanie.