Spartakiada w Przedszkolu Miejskim nr 18

Słoneczka wzięły udział w Spartakiadzie w Przedszkolu Miejskim nr 18. Przedszkolaki w przemarszu zaprezentowały swój okrzyk bojowy, a potem sprawdzali swoje umiejętności sportowe. W tegorocznym programie zaplanowano zabawy ruchowe i  sportowe. Zespoły dały z siebie wszystko w konkurencjach m.in. rzut woreczkami do celu, bieg z hula hop,  podawaniu piłki przez tunel czy  przeciąganiu liny z zajączkiem. Na zakończeniu odbył się pokaz EKO-MODY.

Każda z drużyn z wielkim poświęceniem walczyła o wygraną. Atmosfera w czasie imprezy była wspaniała, na twarzach dzieci gościł uśmiech i zadowolenie. Spartakiada poprzez wspólną zabawę  rozwinęła u dzieci popularyzację sportu. Na zakończenie drużyny otrzymaly z rąk pani dyrektor PM nr 18 dyplomy i puchar. Oczywiście wszyscy zasłużyli na złote medale  i pierwsze miejsce.