Jesienny pokaz mody

Krasnale w słoneczny, październikowy poranek świętowały nadejście Pani Jesieni. Z tej okazji przedszkolaki wzięły udział w jesiennym pokazie mody. Dzieci zaprezentowały się z wdziękiem na czerwonym dywanie w pięknych, kolorowych strojach zaprojektowanych i wykonanych przez rodziców. W przebraniach dominowały kolorowe liście, dynie, kasztany, jesienne kwiaty i wiele innych naturalnych darów jesieni. Dzieci prezentujące najnowszą kolekcje jesiennej mody z wielkim zaangażowaniem spacerowały po czerwonym dywanie. Każdemu dziecku została wykonana pamiątkową fotografię, a po pokazie dzieci wykonały prace plastyczna pt. ,,Muchomorek”. Dziękujemy wszystkim rodzicom za zaangażowanie i jesienne inspiracje modowe:-).