,, Z Kicią Kocią maluchy zmieniają się w zuchy”-zakończenie projektu.

Krasnoludki brały udział w projekcie pt. „Z Kicią Kocią maluchy zmieniają się w zuchy”. Seria książek „Kicia Kocia” autorstwa Anity Głowińskiej opowiada o Kici Koci, jej grupie przyjaciół oraz ich perypetiach.
Projekt wprowadził dzieci w świat bohaterów poszczególnych opowiadań, prowadząc przedszkolaki po świecie wartości oraz zabawy. Zabawy z Kicią Kocią ułatwiły dzieciom adaptację do warunków przedszkolnych w sposób łagodny i dla nich przyjemny, zachęcały do samodzielnego sięgania po literaturę dziecięcą, popularyzowały czytelnictwo wśród najmłodszych. Dzięki realizacji poszczególnych zadań w oparciu o treść wybranej książki, przedszkolaki miały możliwość poczuć się jak bohaterowie opowiadania, przeżyć podobne przygody, wczuć się w podane sytuacje. W każdy wtorek -od października do maja-spędzaliśmy dzień  z bohaterami tej serii grając również w memory czy układając tematyczne puzzle . Na zakończenie projektu dzieci otrzymały naklejki i medale z tytułową bohaterką.