Spektakl internetowy na Wielkanoc w domu- “Brzydkie Kaczątko”, “Pinokio”

Dzień dobry,

W związku z wyższą koniecznością przeprowadzania zajęć lekcyjnych online, także i my aktorzy musieliśmy stawić temu czoło. Branża teatralna, do której się zaliczamy szczególnie dotkliwie odczuła skutki pandemii, która dotknęła nas wszystkich. Odwołane zostały wszystkie spektakle oraz  masowe imprezy kulturalne. Zostaliśmy z niczym. Chcieliśmy prosić Państwa, byśmy w geście solidarności pomogli przetrwać ten ciężki dla nas czas.

Od ponad 15 lat gościmy w Państwa szkołach  i przedszkolach wystawiając dzieciom spektakle teatralne, które także są lekturami szkolnymi. Nie tylko dzieci miały możliwość zetknięcia się z teatralną sztuką na żywo , ale także często pomogły przy omawianiu lektur szkolnych. Docieraliśmy  zarówno do dużych aglomeracji, jak i do malutkich miejscowości na krańcu Polski. Wszystkim, zarówno widzom tym małym , jak i gronu pedagogicznemu, a w szczególności Dyrekcji dziękujemy za współpracę i liczymy ,że to jeszcze nie koniec.

Biorąc pod uwagę powyższą sytuację nagraliśmy nasze spektakle i nadal chcemy odwiedzać Państwa, tym razem ON-LINE. Być może taka forma będzie pomocna przy przeprowadzaniu lekcji w formie internetowej, a dostęp do sztuki teatralnej stanie się łatwiejszy.  Dzieci w domowych warunkach będą miały możliwość obejrzenia spektakli teatralnych przygotowanych na godzinę lekcyjną, ok 35 minut. Nagraliśmy Państwu 2 spektakle teatralne w formie pliku “Brzydkie Kaczątko” na podstawie baśni H.Ch. Andersena oraz ” Pinokio” z elementami profilaktyki. W przypadku pozytywnej Państwa decyzji proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny w celu ustalenia szczegółów oraz podania przez nas linku do nagranego spektaklu dostępnego dla każdego ucznia.

Prosimy o rozważenie naszego apelu.  Nie ustalamy ceny spektakli . Każda Państwa wpłata jest na wagę złota. W razie potrzeby wystawiamy fakturę .

Z całego serca dziękujemy
Zespół Teatru Forma

stac. 85 652 26 53
e-mail: biuro@teatrforma.pl