,,Dzieci dzieciom bajki piszą” VI MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS LITERACKI

Dnia 19 kwietnia 2018 r. w Przedszkolu Miejski nr 16 odbył się konkurs literacki. Na uroczystość wręczenia nagród przybyli pisarze z naszego przedszkola wraz ze swoimi rodzicami:  Nina z Krasnali, Anielka, Szymon, Ola ze Słoneczek  oraz Pola i Olą z Nutek .

Wszyscy zaproszeni goście obejrzeli bajkę przygotowana przez przedszkolaków. Każdy z nich już wie, że trzeba czytać piękne bajki i wiersze. Szczególną rolę odgrywają baśnie, które wprowadzają dziecko w świat fantazji. Szczególną cechą tej literatury dla dzieci jest odwoływanie się do wyobraźni.

Bajki i wierszyki zostały umieszczone w książęce  i  wydanej przez Towarzystwo Przyjaciół Ostrołęki. Mały pisarzom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów literackich.

Czytaj więcej: http://www.to.com.pl/wiadomosci/ostroleka/a/bajkowy-konkurs-i-niezwykla-bajka-w-przedszkolu-nr-16-w-ostrolece-zdjeciawideo,13110568/