DZIEŃ BABCI I DZIADKA

W naszym przedszkolu 29 stycznia 2020 roku świętowaliśmy Dzień Babci i Dziadka. Z tej okazji Krasnoludki zaprezentowały wiersze i piosenki specjalnie dla swoich najdroższych dziadków:

Jak to miło i wesoło, gdy babcie są wesoło-Hurra!

Jak to miło i wesoło , gdy dziadkowie są wokoło- Hurra!

Jak to miło i wesoło, gdy wnuczęta są wokoło- Hurra!

Zaraz przedstawienie damy i Was na nie zapraszamy!

Nie zabrakło tematycznych piosenek, życzeń i upominków Dzieci chciały uroczyście podziękować swoim najbliższym za opiekę, poświęcony im czas, dobroć, miłość, po prostu za to, że są. Dzieci swoim występem zachwyciły całą publiczność i zostały nagrodzone gromkimi brawami. Na koniec naszej uroczystości cała sala bawiła się przy piosence oraz karnawałowej zabawie muzyczno-ruchowych, a w powietrzu wirowały kolorowe balony. Nie zabrakło też słodkiego poczęstunku przygotowanego przez rodziców. Naszym dziadkom jeszcze raz składamy serdeczne życzenia i śpiewamy :

Babciu, Dziadku, Babciu, Dziadku

żyj sto lat! Żyj sto lat!

Nasze serca biją, nasze serca biją

bim, bam, bom , bim bam bom!