DZIEŃ OTWARTY W SZKOLE PODSTAWOWEJ Nr 6

We wtorek Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Orła Białego otworzyła swoje podwoje dla najstarszych grup zaprzyjaźnionych Przedszkoli. NUTKI udały się tam zaraz po śniadaniu. W ogromnej sali gimnastycznej powitały nas przesympatyczne panie nauczycielki a następnie Pani Dyrektor Dorota Kupis. Uczniowie szkoły przedstawili bajkę o Czerwonym Kapturku w języku angielskim. Przedszkolaki zostały następnie zaproszone do zwiedzania najciekawszych pomieszczeń szkoły: biblioteki i czytelni, świetlicy, sali integracji sensorycznej, sali komputerowej, sali lekcyjnej oraz sali tzw. Zerówki. Najwięcej pytań było o stołówkę. W szkole spotkaliśmy kilku znajomych. Zmęczeni zwiedzaniem wróciliśmy do sali gimnastycznej, gdzie zostaliśmy zaproszeni do wspólnej zabawy. Pełni wrażeń wróciliśmy do Przedszkola.