DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA TO WAŻNE ŚWIĘTO – UCZCIJMY JE RAZEM TAŃCEM I PIOSENKĄ.

20 września 2023 roku w naszym przedszkolu odbył się Dzień Przedszkolaka. Od rana na dzieci czekało mnóstwo atrakcji, swój dzień dzieci rozpoczęły od uroczystego śniadania, gdzie same komponowały ,,wesołe kanapki” z wykorzystaniem warzyw. Każda grupa przygotowała wspólna pracę plastyczną, której motywem przewodnim była nazwa grupy i pomalowane dłonie przedszkolaków. Następnie wszystkie przedszkolaki  wzięły udział w Ogólnopolskiej akcji DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA TO WAŻNE ŚWIĘTO -UCZCIJMY JE  RAZEM TAŃCEM I PIOSENKĄ I zaśpiewały piosenkę  ,,W przedszkolu super jest”. Patronatem akcji był miesięcznik Bliżej Przedszkola”., W górze wirowały balony, a w tle zdjęcia dzieci w kolorowych ramkach z nazwą grupy. Tego dnia było głośno, wesoło i kolorowo, nie zabrakło licznych zabaw i gier.

Wszystkim maluszkom i starszakom życzymy samych słonecznych dni i radosnych chwil w naszym przedszkolu, aby każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele cudownych i pozytywnych doświadczeń.

Niech Wasze marzenia się spełniają !!!