Miejskiego Festiwal Dzieci

,,Kocha was prezydent Ostrołęki, kocha samorząd ostrołęcki, kocha premier Morawiecki i prezydent Duda” – mówił do najmłodszych przewodniczący rady miasta Jerzy Grabowski podczas  Miejskiego Festiwalu Dzieci w Ostrołęce. Dodał on również , że Dzień Dziecka powinien trwać cały rok, a nie tylko 1 .czerwca.

31 maja 2018 roku w hali im. A. Gołasia dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 16 zaprezentowały dla wszystkich zgromadzonych gości przedstawienie o bajkach i baśniach. Następnie zostały zaproszone dzieci wyróżniające się w różnych dziedzinach, m.in. muzyce, tańcu czy wiedzy z ostrołęckich szkół i przedszkoli na scenę. Otrzymały one prezenty, a rodzice listy gratulacyjne.

Na zewnątrz hali na dzieci czekały liczne atrakcje zorganizowane przez : Służbę Więzienną, Policję, Nadleśnictwo, Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną czy Polski Związek Łowiecki. Służby opowiadały o swojej pracy i pokazywały sprzęt. Był też pokaz udzielania pierwszej pomocy. Nie mogło również zabraknąć zabaw i gier  wokół Radosnego Świetlicobusu.

Czytaj więcej: http://www.to.com.pl/wiadomosci/ostroleka/a/miejski-festiwal-dzieci-w-ostrolece-2018-zdjecia,13218881/