ul. H. Sienkiewicza 15 | kontakt@pm10.ostroleka.edu.pl | 29 764 48 53

Spacer tropami lokalizacji Miejskiej Biblioteki Publicznej im. W. Gomulickiego

data wpisu: 19 maja, 2026 | kategoria wpisu: Aktualności, Komunikaty, Przedszkole

Przedszkolaki z grupy Malinki uwielbiają grać w warcaby! ♟️😊♟️

data wpisu: 9 maja, 2026 | kategoria wpisu: Aktualności, Malinki

Warcaby to  gr, które daje dzieciom naprawdę dużo korzyści — uczy cierpliwości, koncentracji uwagi, logicznego myślenia oraz podejmowania decyzji. Podczas rozgrywek Malinki ćwiczą także umiejętność przestrzegania zasad, zdrowej rywalizacji i współpracy z innymi. czytaj więcej ...

Byliśmy razem na happeningu „Nasza Flaga”!

data wpisu: 3 maja, 2026 | kategoria wpisu: Aktualności, Malinki

      To był wyjątkowy czas pełen wzruszeń, radości i dumy z naszych symboli narodowych. Ogromne brawa  za wspaniałe występy artystyczne, które wprowadziły nas w podniosły nastrój. Cieszymy się, że mogliśmy być razem i tworzyć tak wyjątkową, lokalną wspólnotę!

Polska-Moja Mała Ojczyzna

data wpisu: 30 kwietnia, 2026 | kategoria wpisu: Aktualności, Cytrynki, Jagódki, Malinki, Poziomki

🇵🇱🌸Za nami wyjątkowy czas pełen radości, uśmiechu i wspólnego świętowania! Dzieci miały okazję poznać znaczenie Święta Pracy, Dnia Flagi oraz rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Było biało-czerwono oraz patriotycznie😊. Przedszkolaki z dumą prezentowały swoje prace plastyczne, śpiewały hymn narodowy i uczestniczyły w różnych aktywnościach związanych z majowymi świętami. To był piękny czas budowania poczucia wspólnoty i miłości do naszej ojczyzny ❤️

Kolorowy Tydzień Zdrowia

data wpisu: 27 kwietnia, 2026 | kategoria wpisu: Aktualności, Cytrynki, Jagódki, Malinki, Poziomki

W dniach 20–24 kwietnia w naszym przedszkolu odbył się „Kolorowy Tydzień Zdrowia”. Był to czas pełen ciekawych zajęć, podczas których dzieci poznawały zasady zdrowego stylu życia, uczyły się, jak dbać o swoje zdrowie oraz chętnie uczestniczyły w aktywnościach ruchowych. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wspólne tworzenie tego wyjątkowego tygodnia! czytaj więcej ...

Zdrowo jem! Spotkanie z dietetykiem w Malinkach.

data wpisu: 24 kwietnia, 2026 | kategoria wpisu: Aktualności, Malinki

Dziękujemy serdecznie za wizytę Pani Dietetyk z Poradnia Dietetyczna Sylwia Szewczyk w naszym przedszkolu! Dzieci miały okazję dowiedzieć się, jak ważne jest zdrowe odżywianie, poznały zasady komponowania posiłków oraz odkryły, że warzywa i owoce mogą być nie tylko zdrowe, ale i bardzo smaczne . Przedszkolaki stworzyły własną Piramida Zdrowego Żywienia i Aktywności Fizycznej.    To było bardzo ciekawe i inspirujące spotkanie! Dziękujemy za przekazaną wiedzę i miłą atmosferę .