

W dniach 20–24 kwietnia w naszym przedszkolu odbył się „Kolorowy Tydzień Zdrowia”. Był to czas pełen ciekawych zajęć, podczas których dzieci poznawały zasady zdrowego stylu życia, uczyły się, jak dbać o swoje zdrowie oraz chętnie uczestniczyły w aktywnościach ruchowych. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wspólne tworzenie tego wyjątkowego tygodnia!
Dziękujemy serdecznie za wizytę Pani Dietetyk
z Poradnia Dietetyczna Sylwia Szewczyk w naszym przedszkolu! Dzieci miały okazję dowiedzieć się, jak ważne jest zdrowe odżywianie, poznały zasady komponowania posiłków oraz odkryły, że warzywa i owoce mogą być nie tylko zdrowe, ale i bardzo smaczne . Przedszkolaki stworzyły własną Piramida Zdrowego Żywienia i Aktywności Fizycznej.
To było bardzo ciekawe i inspirujące spotkanie! Dziękujemy za przekazaną wiedzę i miłą atmosferę .