Promuje zdrowie – niech każdy się dowie

Dnia 26 listopada w naszej placówce odbyło się rozstrzygnięcie Międzyprzedszkolnego konkursu plastycznego pod hasłem: Promuje zdrowie – niech każdy się dowie.

Konkurs zawarty był w miejskim kalendarzu imprez i uroczystości organizowanych przez szkoły i placówki oświatowe prowadzone przez Miasto Ostrołęka. W konkursie udział brały dzieci w wieku 5-6 lat z ostrołęckich przedszkoli. Na konkurs wpłynęło 15 prac plastycznych. Sponsorem nagród w konkursie był Prezydent Miasta Ostrołęki oraz Rada Rodziców Przedszkola Miejskiego nr 10.   Goście obejrzeli przedstawienie pt. Bal u Pani Jesieni w wykonaniu dzieci z grupy Biedronki, przygotowane pod kierunkiem nauczycielek p. Justyny Wójcickiej i p. Wioletty Wnuk. Po części artystycznej P. Dyrektor Małgorzata Mierzejewska wręczyła autorom prac konkursowych nagrody oraz dyplomy. Podziękowała nauczycielom, którzy przygotowali dzieci do konkursu  i zaprosiła wszystkich na zdrowy poczęstunek.