Rekrutacja uzupełniająca – wolne miejsca

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice

Zgodnie z harmonogramem rekrutacji do przedszkoli oraz oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych 4 maja b.r. rozpocznie się rekrutacja uzupełniająca i będzie się ona odbywała poza systemem elektronicznej rekrutacji.

Jednocześnie informujemy, iż rekrutacja uzupełniająca będzie dotyczyła tylko tych przedszkoli/szkół, które dysponują jeszcze wolnymi miejscami, a są to:

• Przedszkole Miejskie Nr 1 „Kraina Uśmiechu” – 2 miejsca (3 latki),

• Przedszkole Miejskie Nr 10 – 6 miejsc (3 latki),
  • Przedszkole Miejskie Nr 16 „Kraina Odkrywców” – 7 miejsc (5 miejsc dla 3 latków
    i 2 miejsca dla 5 latków),

• Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Stanisława Staszica – 14 miejsc (6 latki),

• Przedszkole Miejskie Nr 7 „Tęczowa Kraina” – 22 miejsca (3 – 4 latki) – podjęto decyzję
    o utworzeniu od 1 września 2021 roku dodatkowej grupy 3-4 latków w aktualnie remontowanym pomieszczeniu.

Szczegółowe informacje będzie można uzyskać na stronach internetowych tych przedszkoli/szkół lub telefonicznie.