“Tańce z Przedszkolakami – Kurpikami”

W piątek 29.03.2019r. w głównej sali Ostrołęckiego Centrum Kultury odbyła się IV edycja konkursu tanecznego pod hasłem: “Tańce z Przedszkolakami-Kurpikami” zorganizowanego przez przedszkole Bajeczka. Nasze Przedszkole wspaniale zaprezentowało  12 tancerzy z grupy “Nutki”: Adam K. Madzia, Iwo, Ala, Adam G., Maja, Igor, Marysia, Filip, Gabrysia oraz Olaf i Lenka. Mali tancerze ubrani w przepiękne, kolorowe stroje wytańczyli dla Nas 1 miejsce w konkursie! W nagrodę otrzymali wspaniały puchar, dyplomy i słodkości. Pozostałe “Nutki”gorąco kibicowały tancerzom. Serdeczne podziękowania dla małych artystów oraz ich wspaniałych rodzin za wsparcie.

Celem konkursu było krzewienie kultury regionalnej i narodowej, integracja dzieci z różnych przedszkoli oraz wspieranie rozwoju dzieci przez aktywność fizyczną i kulturalną.