To były piękne dni… – zakończenie roku w Słoneczkach

„To były piękne dni…”- 19 czerwca  o godzinie 15.30  w  grupie Słoneczka, odbyło się uroczyste ZAKOŃCZENIE ROKU PRZEDSZKOLNEGO 2018/2019. Dzieci, które kończą edukację przedszkolną pożegnały się ze swoimi koleżankami i kolegami, którzy jeszcze zostają w przedszkolu. Nasi absolwenci w swoich wierszach i piosenkach wyrazili, jak im żal opuszczać nasze przedszkole. W występie wspominały chwile spędzone w przedszkolu, wspólne zabawy i przygody. Natomiast młodsi koledzy w wierszach i piosenkach pożegnali starszych  kolegów i życzyli im samych sukcesów i powodzenia w szkole.
Na koniec odbyło się uroczyste rozdanie dyplomów wszystkim przedszkolakom. Nie zabrakło także wzajemnych życzeń,  podziękowań i kwiatów.