Wycieczka do zoo

W czwartek 18.05.2023 r. przedszkolaki z grupy Nutki i Słoneczka wraz ze swoimi paniami pojechały na wycieczkę do ZOO do Warszawy. Podczas spaceru dzieci miały okazję zobaczyć niespotykane na co dzień zwierzęta i ptaki pochodzące z różnych kontynentów. Celem wycieczki była obserwacja oraz czerpanie pozytywnych wrażeń w kontakcie z przyrodą. Przemierzając alejki ogrodu zoologicznego zobaczyły wiele ciekawych gatunków zwierząt, m.in. ocelota, rysia karpackiego, wilka, goryla, żyrafy, hipopotamy i wiele innych. Wycieczka była kolejną ciekawą przygodą oraz uroczym miejscem do spędzenia wolnego czasu na świeżym powietrzu, jak również skarbnicą wiedzy przyrodniczej całego świata.

W drodze powrotnej, pomimo zmęczenia, dzieciom dopisywały humory i wzajemnie dzieliły się wrażeniami z wycieczki, ale niektóre też od nadmiaru wrażeń zasnęły w autokarze. Po długim i wyczerpującym dniu, dzieci wróciły  bardzo zmęczone, ale wszystkie z uśmiechem na twarzy. Nasza wycieczka okazała się nie tylko wspaniałym przeżyciem , ale również lekcją przyrody.