ZAPROSZENIE dla dzieci wraz z rodzicami

ZAPROSZENIE dla dzieci wraz z rodzicami do przedszkola na nowy rok szkolny 2020/2021
– informator o pobycie dziecka w przedszkolu od 1 września 2020r.

KOCHANI RODZICE !
Rozpoczęcie przez dziecko edukacji przedszkola, a zarazem powrót po takim długim czasie rozstania z powodu COVID -19 jest ważnym momentem w jego życiu.
Niektóre dzieci mogą mieć duże trudności z zaadoptowaniem się do przedszkola, zdarzy się im zapłakać.
W teraźniejszym czasie wszyscy uczymy się przystosować do nowych warunków, sytuacji oraz środowiska.
Będziemy uczyć się nowych zwyczajów i wymogów.
Cierpliwość oraz zrozumienie pozwoli nam wszystkim osiągnąć równowagę, natomiast naszym zadaniem nauczycieli oraz personelu jest wspierać państwa w osiągnięciu właśnie tej równowagi.

ZAPRASZAMY BARDZO SERDECZNIE WSZYSTKICH RODZICÓW WRAZ Z DZIEĆMI DO PRZEDSZKOLA OD 1 WRZEŚNIA 2020r.

W załączeniu przedstawiam  procedury COVID- 19 obowiązujące w Przedszkolu Miejskim Nr 10

Z serdecznymi pozdrowieniami
Małgorzata Mierzejewska