Zaproszenie na kreatywne warsztaty z transmisją na żywo (online)

Dzisiaj, czas wolny i edukacja dzieci w domach jest dla Nas wszystkich nowym wyzwaniem, dlatego proponujemy kreatywne warsztaty z transmisją na żywo (online) z wykorzystaniem polskich zestawów z drewna osikowego.

Warsztaty odbywają się za pośrednictwem platformy Zoom, która umożliwia transmisję na żywo, kontakt audiowizualny w czasie rzeczywistym z każdą zaproszoną osobą. Uczestnicy widzą się nawzajem, mogą zadawać pytania i brać aktywnie udział w przebiegu warsztatów.

Uczestnik otrzymuje wcześniej mailem zaproszenie na warsztaty z linkiem do wirtualnego pokoju, w którym instruktor z Osikowej Doliny w wyznaczonym czasie poprowadzi zajęcia.

Logowanie do wirtualnego pokoju (platformy Zoom) jest bardzo proste, intuicyjne i bezpłatne.

Wymagania techniczne: dostęp do internetu, urządzenie z kamerą i mikrofonem (np. telefon, tablet, laptop, komputer stacjonarny).

Czas trwania ok. 60 min. (w zależności od programu).

Ilość uczestników – max 15 osób.

Uczestnik płaci tylko za materiały potrzebne do wykonania danego wzoru.

Ceny promocyjne obowiązują do 30 kwietnia.

Uczestnictwo w warsztatach online jest bezpłatne.

Mamy nadzieję, że wspólna zabawa z osikowym wiórkiem przyniesie Państwu i Waszym Dzieciom radość oraz pozwoli na oderwanie się od codziennych zmartwień.

Dbajcie o Siebie i Waszych Bliskich. Zdrowie i bezpieczeństwo jest teraz najważniejsze.

Wierzymy, że będzie dobrze:)

Do zobaczenia w Osikowej Dolinie.

Kalendarz warsztatów – https://osikowadolina.pl/pl/c/WARSZTATY-ONLINE-KALENDARZ/194

Kontakt:

tel: +48 601-933-445 /+48 34 366-14-95